Kas mes esame

Tai Vilniaus miesto hakatono (renginio) informacinis ir organizacinis tinklapis. Mūsų tinklalapio adresas yra: http://www.hack4vilnius.lt.

Domeną ir internetinės svetainės turinį valdo „Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas“. Mūsų aktuali kontaktinė informacija skelbiame mūsų tiesioginiame tinklapyje adresu: http://www.ssmtp.lt.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kontaktų ar registracijos formos

Siekiant kuo efektyviau suteikti informaciją apie vykdomas „Vilniaus miesto hakatono“ organizacines veiklas ir informuoti Jus apie pasikeitimus, renkame Jūsų suvedamą informaciją interneto įrankiais: vardas, pavardė, adresas, pasirenkama tema, siūlomas sprendimo būdas, vystoma technologija, MTEP veikla, telefono numeris, el. paštas ir panašūs susiję klausimai. Šie duomenys yra naudojami siekiant įgyvendinti „Vilniaus hakatono“ renginio veiklas.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Standartiškai, mūsų naudojama WordPress svetainės sistema nerenka statistinių duomenų. Tačiau dauguma hostingo tiekėjų renka anonimizuotą (nuasmenintą) statistiką. To išvengti mes negalime. Taip pat, mūsų tinklapyje naudojami WordPress įskiepiai: Google Analytics, Akismet, Contact Forms ir pan., kurie teikia mums statistikos rinkimo paslaugas, tokias kaip apsilankymų skaičius, apsilankymo data, duomenų įvedimo data, tame tarpe neapsiribojant IP adresai ir kita prieinama viešai informacija pagal HTTP protokolą.

Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800

Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie jungiasi, kokias naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys yra prieinami „Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko“ darbuotojams. Be išankstinio Jūsų atsiklausimo, su trečiaisiais asmenimis šią informacija nesidaliname.

Kontaktų ar registracijos informacija yra prieinama ir naudojama Organizatorių atsakingiems darbuotojams ir naudojami tik vidiniais tikslais (neviešinami ir neatskleidžiami).

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jeigu apsilankote mūsų tinklapyje, įvedate savo duomenis ar parašote komentarą, tekstas ir kiti metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti Jūsų apsilankymą, duomenis ar komentarus automatiškai, su ar be administratoriaus patvirtinimu.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą. Standartiškai Jūsų duomenis naudojame tik vidinėje sistemoje ir kitur jų neeksportuojame. Tačiau, darome duomenų atkūrimo kopijas, tai dalis informacijos yra 2 savaites saugoma nuotoliniame serveryje.

Serveris, kuriame talpinama interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.
Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Kontaktinė informacija

Dėl asmens duomenų ir kitokiais su privatumu susijusiais klausimais prašome kreiptis į mūsų teisininkę: Moniką Vanagę, el. paštu: <monika.vanage@ssmtp.lt> arba mob. tel. +370(640)56677.

Papildoma informacija

Pakeitimai

Pasiliekame teisę keisti šią privatumo politiką. Atlikus pakeitimų, atnaujintas privatumo apsaugos pareiškimas bus skelbiamas šiame tinklapyje. Rekomenduojame kiekvieną kartą apsilankius tinklapyje peržiūrėti šį privatumo apsaugos pranešimą, kad susipažintumėte su naujausia jo versija.